Ja cfar tha tranjeri i Lacios për Lorik Canën

iz-11

Lazio – Palermo është njëra nga sfidat e Series A, kurse trajneri i skuadrës romake, Stefano Pioli, në konferencën për shtyp ka lavdëruar Lorik Canën.

Ai tha se shqiptari ka karakteristika të veçanta.

“Ai (Cana) ka karakteristika të rëndësishme dhe ka treguar se është një mbrojtës solid. Ai është integruar mirë këtu”, tha Pioli, transmetojnë mediat italiane, përcjellë gazetaolle.

Portieri Etrit Berisha pritet të rikthehet në bankinë, pasi Marchetti ka kaluar pezullimin.