Iva dhe Shota ‘ledhatojnë’ gjoksin njëra tjetrës tek Kastro Zizo (Video+18)

Kastro Zizo ka filluar me show televiziv të njohur si ““Rrokum night me Kastro Zizon”.

Në episodin e fundit mysafirë të këngëtarit, i cili do të shfaqet të shtunën mbrëma, janë të ftuar dy seksi këngëtare shqiptare. Bëhet fjalë për Shota Baraliun dhe Iva Aliko, ku kjo e fundit pranon se i gjinjtë i ka rritur me anë të ndërhyrjeve kirurgjike.

Madje, për të testuar këtë gjë Shota i prek gjinjtë Ivës dhe thotë se duken fantastike. Por, as Iva nuk heziton që t’i ‘ledhaton’ gjinjtë Baraliut, e cila njihet për linjat seksi trupore.
shota-780x439-620x349