Ishte gati për një super hedhje, vajza në Vlorë shkrin gazit miqtë që po e filmonin

Kush kalon pushimet me miqtë e di shumë mirë se ajo është periudha më e bukur. Janë momentet që mbahen mend gjatë. Argëtim, të qeshura e surpriza pa fund.Si rasti i kësaj vajze në Vlorë, e cila ka vendosur të ndajë me ndjekësit e JOQ.al, videon që miqtë e saj kanë filmuar.Teksa ishte gati për të bërë një super hedhje në det, papritur vajzës i ndodh ajo që s’e kishte menduar.Këmbët i rrëshqasin dhe hedhja që kishte në mendje, merr një kthesë tjetër. Dhe si të gjithë miqtë në këto raste, askush nuk e ka mendjen të shkojë ta ndihmojë. Qeshim pak dhe pastaj interesohemi se si është.Fatmirësisht vajza nuk ka pësuar lëndime nga kjo, por ka arritur të realizojë këtë video të bukur, të cilën ju ftojmë ta shikoni më poshtë.
Shikoni videon me poshte

Video Link