Ish-shoqja zbulon sekretin: Xhesika ka punuar rrugëvë të Italisë


Xhesika Ndoj është emri më i komentuar i mediave ditët e fundit, ku në fokus ka qënë jeta e saj private.
Deklerata se ajo ka patur një propozim nga një deputet i Kuvendit të Shqipërisë duke i ofruar shuma marramendëse në këmbim të seksit këngëtares nga Puka bëri xhiron e mediave dhe rrjetetve sociale. Përveç Valer Kolnikaj ka qënë edhe ish shoqja e saj Katerina Shkëmbi e cila i ka cilësuar si mashtrime këto deklerata. 22 vjeçarja ish banore e ‘Big Brother 7’ në një intervistë për gazetën Panorama ka rrëfyer gjithçka cfarë ajo di për të.
“Me Xhesikën jemi njohur pasi unë kam dal nga ‘BB’ nga një mik i përbashkët. Në atë kohë Xhesika jetonte në Napoli. Kam qënë në shtëpinë e saj bashkë me një shoqe tjetër që ka jetuar me të, më pas kemi dalë për tu argëtuar në disko. Nga çfarë njoh unë mund të them se Xhesika është një ‘prostitutë’. Xhesika kishte njohje dhe lidhje me shumë biznesmen, dhe historia me biznesmenin nga Tetova është mëse e vertetë, por ajo nuk ka marrë asnjëhere propozim nga deputet apo ministra, këto janë thjeshtë sajesa të saj për të rritur famën dhe për të patur kërkesa nga të tjërët”. Xhesika ka punuar rrugëve të Italisë në atë kohë kur unë shoqërohesha më të”, ka thënë ndër të tjëra 22 veçarja në rrëfimin e saj.
xaxa