Irina Shayk poston foto të nxehtë (Foto)

Irina Shayk padyshim që është një nga femrat më të bukura në botë. Bukuria e saj nuk fshihet vetëm në fytyrën e saj tejet të bukur.

Irina ka treguar në këtë foto të pasmen e saj briliante dhe të “parat” e saj tejet në formë. 200 mijë like dhe 4 mijë komente ishte bilanci i një ore në faqen e saj në Facebook.