Irina Shayk, e artë për “Vogue” (Foto)

Ajo është padyshim një nga femrat më të bukura dhe modelet më të suksesshme të momentit ndërsa kohët fundit ka qenë protagoniste edhe në filmin ‘Herkuli’.

Supermodelja ruse Irina Shayk ka pozuar në një set fotosh mjaft sensuale për revistën ‘Vogue’ për Brazilin, ku shihet e veshur me ngjyrë ari, që kombinohet më së miri me ngjyrën e lëkurës së saj të zeshkët.