Iniesta me Bugatti 2 milionësh, si ‘Boss’


Derisa Messi, Fabregas e Pinto po kalojnë pushimet në ishujt e Ibizas, Andres Iniesta me bashkëshorten e tij Anna dhe vajzën Valeria, po i kalon pushimet në ishujt italianë të Sardegnas, një vend përrallor.
Në pamje shihet ylli i Barcelonës duke dalë nga një veturë spektakolare, një Bugatti Veyron, i cili kushton plot 2 milionë euro, i aftë ta arrijë shpejtësinë deri në 415 kilometra në orë.
Duhet cekur se, njëjtë si të gjithë përfaqësuesit që morën pjesë në Kupën e Konfederatave, Iniesta nuk do t’i bashkohet Barcelonës në përgatitje deri më 29 korrik. /LajmeOnline/