Ibra i është ofruar Realit

zlatan-ibrahimovic2Raportet në Spanjë pohojnë që sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic i është ofruar skuadrës mbretërore.

Oferta ka ardhur nga agjenti i tij, Mino Raiola. Marca raporton që Ibra ka qenë i gatshëm të ulë pagën nga 15 në 12 milionë euro për sezon, derisa çmimi i tij është rreth 20 milionë euro. Megjithatë skuadra mbretërore nuk është bindur nga kjo ofertë për shkak të moshës, kostos, dhe karakterit të tij, shkruan Marca. /SkuadraIme/

Lajme tjera të transferimeve, mundësuar nga SkuadraIme.com

Sinani vjen për nënshkrim – http://bit.ly/11NFeHO
Roma kompleton Benatian – http://bit.ly/1aEi0aX
Taarabt i gatshëm për huazim – http://bit.ly/16BSk7l
Lugano planifikon largimin nga PSG – http://bit.ly/18hzgBU
Alderweireld refuzon Norwichin – http://bit.ly/13aSDYL
Agjenti: Ilicic ka zgjedhur Fiorentinën – http://bit.ly/1alybGK
Benitez shpreson në Albiolin – http://bit.ly/18hsuw5
Sorensen tek Dynamo Kiev – http://bit.ly/10UoOuw
Roma përfundon Skorupskin – http://bit.ly/13aPckI
Zanetti s’mendon për pensionhttp://bit.ly/18euhP7
Osvaldo refuzon Southamptonin – http://bit.ly/1aEfQrV
Quintero i kënaqur me kalimin tek Porto – http://bit.ly/12AEHmC
Almeria merr Suson – http://bit.ly/12AEMXt
Cata Diaz në Boca Juniors – http://bit.ly/13g6d8V
Villarreal interesohet për Cesarin – http://bit.ly/1dx2EBk