Ia fala virgjërinë dhe nuk e pashë më kurrë!

perjetim1
Jam kosovare, por që jetoj në Tiranë. Jam e bukur aq sa meshkujt kthejnë kokën dhe më shikojnë pas. Një ditë me një shoqe timen shkuam në plazhin te Shkëmbi i Kavajës. Pranë nesh ndodheshin dy djem, secili më i bukur se tjetri. Njëri veç ma vuri syrin… Dhe, pa një e pa dy gjatë tri ditëve sa qëndruam aty me atë bukuroshin veç e humba virgjërinë.

Sapo kisha bërë dush dhe po rrija në verandë. Ai më thirri nga banesa ku banonte dhe më tha: “Do vish të shohim një film bashkë, sa e kam marrë?”. Zemra më lëvizi nga qejfi dhe i pohova me kokë. Shkova atje dhe flokët ende nuk më ishin tharë mirë. Biseduam gjatë dhe, pastaj, ai kishte punë me disa shokë dhe doli. E lamë filmin në gjysmë dhe më premtoi se në mbrëmje do e shihnim patjetër.

Mezi po e prisja atë darkën e famshme… Kah ora 8 e mbrëmjes ai erdhi dhe nuk harroi t’më thërriste.

Ah, ajo natë…

Isha me pizhame dhe i thashë që do vija ashtu siç isha. Ai ma bëri me dorë se mund të shkoja ashtu. Ndezëm televizorin dhe vumë një film. Ishte një film romantik. Erdhi një moment në film kur protagonisten e çuan në një shtëpi dhe ajo duhet të kënaqte 5 meshkuj. Si me të tallur, ai më tha: “Kjo vajzë e paska trupin e bukur po nuk ta kalon ty, se jam i bindur që ti je shumë më e mirë, edhe pse je e re”.

Në atë moment u afrova afër tij dhe fillova ta puthja. Nuk mundesha më të prisja dhe ai ishte momenti i duhur që unë dhe ai të bënim atë që unë, por edhe ai e ëndërronim. Isha e re, por kjo nuk më pengoi që të realizoja dëshirën time. Ai në fillim mbeti i shtangur, por më vonë reagoi me puthje. Puthte aq mirë saqë unë nuk po përmbahesha dot më dhe vetëm e tërhiqja drejt vetes. Ai m’u afrua dhe filloi t’më ledhatonte, t’më puthte në qafë dhe më pas përfunduam me seks, që zgjati bukur shumë…

Edhe ditëve të tjera rrinim bashkë dhe kënaqeshim, sepse ai tregohej shumë i mirë me mua dhe ditët me të mbetën të paharrueshme në kujtesën time.

E vetmja gjë që pendohem është se isha shumë e re…

Nuk e pash më kurrë…

Që nga kthimi im në Tiranë, edhe pse nga ajo kohë kanë kaluar 5 vjet, më as nuk e kam parë dhe as nuk kam kontaktuar me të, edhe pse ia dhurova virgjërinë…. S