Ia çon të dashurit një prostitutë për ta testuar, shokohet nga ajo që ndodh (Video)

girlfriend-sends-porn-star-to-test-boyfriends-loyalty-it-obviously-goes-very-wrong_1477030213-750172-1-530x300Një vajzë ka vendosur që ta testojë të dashurin e saj, duke i dërguar një yll pornoje të flasë me të dhe ta ftojë që të bëjë seks
Vajza, gjithë këtë ngjarje po e shikonte nëpërmjet ekranit, ku kishte dërguar edhe një kamerë në vendin e ngjarjes, shkruan “Mirror”, transmeton Gazeta Express.

Në fakt, prostituta që i afrohet të dashurit të saj është emër i njohur i kësaj lamie. Ajo fillimisht i kërkon telefonin për ndihmë e më pastaj edhe të rrijë me të.

Ai në fund nuk shkon me të, mirëpo pajtohet t’ia japë numrin e telefonit dhe të bisedojnë, ku edhe i thotë se nuk ka të dashur./GazetaExpress/

Shikoni videon për të parë reagimet e vajzës