I solli në shtëpi dashnoren, 25-vjeçarja nga Korça kthen dy dopjo raki dhe i bën gjëmën partnerit

Një çift të rinjsh nga Korça që bashkëjetonin së bashku prej kohësh kanë përfunduar të dy në polici.Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, 28-vjeçari kishte sjellë në banesën e tyre të dashurën dhe qëndronte me të në dhomën e gjumit, ndërkohë që partnerja e tij 25 – vjeçare qëndronte në kuzhinë.Por, ndërkohë që ajo ishte ngritur për të bërë dush, 25-vjeçarja kishte kthyer dy dopio raki, kishte marrë një bisturi dhe kishte tentuar të qëllojë të riun në shenjë hakmarrje duke krijuar konflikt të madh në banesë.Menjëherë pas ngjarjes, policia i ka shoqëruar të tre si çift në komisariat, i ka marrë në pyetje dhe i ka shpërngulur nga banesa”, tha gazetarja.
Shikoni videon me poshte

Video