I rruajti flokët live për bamirësi(video)

jessie j shaveAshtu siç kishte premtuar, këngëtarja Jessie J i rruajti flokët w saj për bamirësi në organizimin ‘ Comic Relief, Red Nose Day’ për të ndihmuar në ngritjen e fondeve për bamirësi.

E tëra është përcjellur drejtpërdrejt dhe miliona njerëz kanë parë këngëtaren britanike duke i rruar flokët.Ndoshta shumëkush, përfshi edhe vet këngëtaren e kanë hedhur ne dyshim këtë inciativë të saj por, nga çfarë shohim nga këto fotografi, Jessie edhe tullace duket tejet seksi./LajmeOnline/