I Riu Shqiptar Qe Po Thyen Cdo Rekord Ne Bote (FOTO)

i-riuKy eshte i riu nga shqiperia me emrin Albert Fiqo i cili po arrin majat e piramidave boterore me ane te fizikut te tij marramendes dhe peshave te tij te medha. i riu shqiptar Albert Fiqo eshte vetem 26 vjec dhe ka trupin me perfekt per bodybillding ne te gjithe bote. Nje mik i te riut 26 vjecar na ka derguar ne zyrat tona edhe nje video shoqeruese e te riut.Kjo eshte nje fotografi e derguar nga nje miku i tij ne stafin tone!!.