I riu refuzon të dalë nga makina, polici ia thyen xhamin dhe e nxjerr jashtë (Video)

erhe_1474128190-4965040Një i ri nga Londra ka refuzuar t’i ndiqte urdhrat e oficerit të policisë për të dalë nga makina duke e detyruar këtë të fundit t’ia thyejë xhamin e përparëm të makinës. E xhiruar nga një person brenda makinës, videoja e këtij incidenti është bërë hit në Twitter dhe rrjetet tjera sociale, Edhe pse nuk edhe ende tamam e qartë se ku apo kur është xhiruar kjo video, mendohet se ka ndodhur në Londër së fundmi.