I ‘qmend’ meshkujt, publikon foto të nxehta

Quhet Nabilla Benattia. Eshte 22 vjeç dhe një modele dhe prezantuese e njohur televizive ne France. Por tashme ështe bërë mjaftë e njohur edhe në Itali.

Ajo është e dashura e futbollistit M’Vila, i cili do të luaje me Interin. Mediat italiane kanë nisur menjëhere të publikojnë fotot e saj të nxehta, duke e cilësuar si tifozen më të re dhe më seksi të Interit.