I kthehet futbollit brazilian

Sipas “Tuttosport”, sulmuesi i Milanit Robinho ka dhënë ok për uljen e pagës pas një takimi mes avokates së tij Marisa Ramos dhe zv. presidentit të Santosit, Odilio Rodriguess.

Milani kërkon 10 milionë Euro për brazilianin, ndërsa Santos ofron 6 milionë. Së shpejti do të ketë një takim mes drejtuesve për të arritur marrëveshjen.