I ka dërguar mesazhe erotike një 44 vjeçareje

fotoNe të gjithë e dimë se ylli i ‘One Direction’ këngëtari Harry Styles është një ‘magnet’ për femrat por diçka që po qarkullon kohëve të fundit nuk është se po i bën atij edhe aq publicitet të mirë.
Harry shpesherë ka qenë i lidhur me disa femra në moshë më të vjetër se ai por, kësaj radhe po del si ai ka flirtuar me një grua 44 vjeçare.
Sipas një reviste për gra, 44 vjeçarja me emrin Yvette Fielding, e cila është mike e familjes së Harry-t ka thënë se teksa ajo kishte qenë duke drekuar me familjen e këngëtarit, Harry i ka dërguar asaj mesazhe neveritëse.
Ndërkaq, një zëndhënës i këngëtarit ka thënë se kjo gjë nuk ka ndodhur asnjëherë dhe se janë vetëm spekulime./LajmeOnline/