I drejtoi kallashin në ballë të rinjve, kush është problematiku nga Tirana që lëvizte me “mjete të rënda”

Adrian Qiqi është 38-vjeçari i cili ka kanosur me armë zjarri kallashnikov dy të rinj.
Si person me precedentë penalë, ai i drejtoi armën 26-vjeçarit me iniciale R.K. dhe mikut të tij, një 24-vjeçari me iniciale E.E.
Mendohet se një sherr për motive të dobta ka çuar deri në nxjerrjen e armës nga ana e Qiqit.
Lexo lajmin e plotë më poshtë

Vazhdim