I dërgon foto nudo vëllait ‘musliman’, por reagimi i tij e cmendi vajzën (Foto)

Faqja e facebookut ‘Lolita’ ka shpërndarë dy foto me mbishkrimin *Shikoni si vellau musliman refuzon te shohe b*then…’, ku bëhet fjalë për një bisedë në messenger midis një mashkulli i cilësuar nga lolita si musliman, dhe një femre që nuk jemi të sigurtë a është me të vërtetë e tillë apo adresë fallco.

Kjo femër sipas bisedës e ngacmon shpesh herë në facebook, por reagimi i tij është komplet mospërfillës ndaj saj.

Ajo i dërgon një foto ku duket vetëm me të brendshme për ta provokuar, por ai thjesht e quan ‘lopë’ dhe nuk pranon të nisë një bisedë në kamer me të.