I dashuri i shoqes më çmendi në plazh


Nuk e di pse po e ndaj me ju këtë histori, por nuk dija kujt ti thoja atë që kam përjetuar atë natë vere. Para 3 vjetësh së bashku me një shoqen time dhe të dashurin e saj u nisëm për pushime në Dhërmi. Ishim vetëm ne të tre, dhe të them të drejtën kjo ide nuk më pëlqente, pasi shoqja ime dhe i dashuri i saj ishin gjatë gjithë kohës puçi-puçi.

Megjithatë sapo arritëm në Dhërmi, zumë një hotel të këndshëm me dy dhoma, kuptohet njërën unë tjetrën çifti. Pasi dolëm ditën e parë në plazh vura re se Joni (i dashuri i shoqes), më shikonte në një mënyrë të veçantë, por unë nuk I dhashë shumë rëndësi.

Pasi mbaruam plazhin, Aurora shoqja ime më thotë ë është shumë e lodhur dhe do ikte në dhomë, ndërsa Joni qëndroi me mua. U ulëm në bar dhe po konsumonim nga një birrë të ftohtë, pasi jashtë ishte shumë nxehtë.

Pas birrës së parë morëm të dytën e kështu me radhë, vetëm papritur Joni më thotë, Anisa kam shumë dëshirë të të puth, për momentin të them të drejtën mu duk një idiotësi, por pasi ai mu afrua dhe më puthi, nuk e di së çfarë ndodhi me mua.

Papritur u gjenda në dhomën time bashkë me Jonin, bëmë seks pa fund.
Por sot ndihem fajtore se si ja mora të dashurin për një ditë shoqes time, pres mendimin tuaj.
Screenshot_7-16