I dashuri 23 vjeçar i Olta Gixharit dhe jeta luksoze (Foto)


Biondia seksi e skenës së teatrit prej kohësh po shijon lidhjen e saj me djaloshin pasanik. Edhe pse është munduar që ta mbajë të fshehtë
historinë e saj më të re të dashurisë, bukuroshja Olta Gixhari nuk i ka shpëtuar as këtë herë fotove nga eventet ku ajo ka qenë prezente.
xhek-olta
Më herët është folur për lidhjen pasionante të dashurisë së aktores bionde, por këtë herë ajo duket se ka krijuar një stabilitet dhe po shijon
çdo çast të kësaj romance. Pavarësisht se nuk e ka pohuar historinë e saj me 23 vjeçarin pasanik i cili studion në një nga Universitetet
Private për Ekonomik, Olta është fotografuar në festën e ‘Albtelecom’ e shoqëruar po nga Xhek Nasufi, shkruan ‘Panorama’.

Flitet se kjo lidhje ka filluar muaj më parë, dhe ka qenë pikërisht djaloshi i quajtur Xhek Nasufi që ka postuar foton e parë me aktoren në ‘Instagram’,
duke dekonspiruar lidhjen. Ajo që bie në sy janë fotot e publikuara nga vetë Xheku në ‘Instagram’, ku tregojnë se ai bën një jetë luksi
o1