Hysaj bëhet baba, djali mban një emër të bukur

1-17-650x358
Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare dhe Napolit, Elseid Hysaj është bërë baba për herë të parë.
Elseid Hysaj është bërë baba për herë të parë.
Ai dhe gruaja e tij Fiorenza Lekstakaj tani kanë një djal.
“Mirëserdhe Elis”, ka shkruar Hysaj.
Hysaj është i martuar me ish Miss Shqipëria në verën e vitit 2013.