Hyn në parukeri dhe e qellon 4 herë me armë në kokë (Video)

Pamje që rrallë na rastis ti shohim janë shpërndarë ditën e djeshme në internet. Një parukier është qelluar 4 herë në kokë në sallonin e tij.Në video shihet se si një femer vjen sëbashku me një mashkull të gjatë e shoqeruar dhe ulet në karrigen e parukerisë për tu rregulluar.Pas disa momentesh djali që e shoqëronte i është afruar rrufeshëm njërit prej parukierëve duke e qelluar atë 4 herë në kokë duke e lënë të vdekur në vend.
Shikoni videon me poshte

Video