Huazohet Kënga E Nora Istrefit [Video]

11Këngëtarja e njohur bullgare Galena duket e ka huazuar këngën e Nora Istrefit me titull “E di”.
Nora këtë këngë e ka lancuar në vitin 2006 dhe aso kohe ajo ishte pjesë e albumit “Opium”, e në vitin 2012 të njëjtën melodi e ri-solli këngëtarja bullgare, duke e bërë atë hit në Bullgari.
Vjedhje, huazim apo shitje, ende nuk dihet, por Galena ka pasur një sukses të madh me këtë këngë, kështu duke grumbulluar më shumë se 1 milionë klikime në “You Tube”.
Ndërsa Nora dje lancoi klipin e saj më të ri “Big Love”, e realizuar nga Flori Mumajesi.
Galena

Nora