Horoskopi për ditën e sotme, e dielë 24 prill 2016


Do iu duhet të përballeni me disa pengesa sot në jetën tuaj në çift, por pasi t’i kaloni gjithçka do jete edhe më e bukur dhe interesante. Nëse jeni vetëm, do iu jepni me shume prioritet ndjenjave dhe do ia shprehni pëlqimin dikujt. Është më mirë për ju të tregoheni të sinqertë. Ne planin financiar tregohuni me vigjilente. Nuk është momenti të bëni shpenzime te tejskajshme.

Demi – Ka rrezik që jeta juaj në çift të jete e tensionuar gjate kësaj dite. Do keni goxha mosmarrëveshje me partnerin dhe kjo do iu beje te ndiheni keq. Beqareve do iu jepen mundësi te mira për takime, por duke dashur me shumë lirinë e tyre ata nuk do përfitojnë. Do jetë një gabim sepse mundësi të tilla nuk vijnë shpesh. Financat në përgjithësi do jenë të mira.

Binjaket – Mjedisi yjor rezervon një dite te bukur dhe harmonike për çiftet. Do e joshni ne çdo moment partnerin dhe do jeni gjate gjithë kohës te lumtur pranë tij. Edhe beqaret do kenë mundësi te mira për takime, Gjithsesi tregohuni vigjilente dhe reflektoni para cdo vendimi. Sektori i financave do jete i mbrojtur. Do keni mundësi te shlyeni edhe disa borxhe te vogla qe kishit mare.

Gaforrja – Nuk do iu pëlqejë qëndrueshmëria dhe siguria sot, përkundrazi do kërkoni me tepër liri dhe aventura te reja. Kujdes, nëse jeni ne çift ka rrezik te lindin debate te mëdha me atë qe keni ne krah. Beqaret duhet te përfitojnë sa te mundnin nga mjedisi i favorshëm qe do krijojnë yjet. Mund te gjeni edhe personin e ëndrrave. Ne planin financiar do keni fat dhe sukses me shumice.

Luani – Klima ne çift do filloje te ngrohet pak me shume sot. Duhet vetëm mos tregoheni kokëfortë dhe ta acaroni kot se koti atë qe keni ne krah. Nëse silleni mire me te dhe Beni lëshime, situata do jete e qete. Beqaret do jene te parezistueshëm. Do e keni te lehte te Beni për vete një person te veçante. Mos merrni vendimmarrje te rëndësishme ne planin financiar. Nuk është ende koha.

Virgjëresha – Merkuri do ndikoje pozitivisht ne jetën tuaj ne çift dhe do e përmirësoje atë. Nuk do jeni shume kërkues dhe do i pranoni disa gabime qe keni bere. Edhe bashkëpunimi do te përforcohet. Beqaret nga ana tjetër do fillojnë te frekuentojnë një person interesant. Merrni kohen e duhur për ta njohur mire. Mos u tregoni te pamatur me shpenzimet nëse nuk doni te keni probleme financiare.

Peshorja – Ambienti yjor nuk do jete shume i përshtatshëm gjate kësaj dite për te folur mbi temat delikate ne çift. Me mire shtyjini për një dite tjetër nëse nuk doni te keni mosmarrëveshje me partnerin. Ju beqare qe keni ëndërruar dashurinë e madhe do e gjeni sot. Çdo je do ndryshoje ne jetën tuaj. Ne planin financiar edhe pse nuk do keni aq para sa doni do ia dilni fale një menaxhimi te mire.

Akrepi – Nëse jeni ne çift, do takoni lumturinë gjate kësaj dite. Do jeni mjaft sensuale dhe partneri do ua shprehe se është me fat qe iu ka pranë. Beqaret do kalojnë një dite jo me shume fat. Do jete me mire te mos merrni asnjë iniciative për te dale neper takime. Nuk është ende momenti. Ne planin financiar gjerat do shkojnë mire. Nuk do keni probleme, por mos shpenzoni kuturu.

Shigjetari – Kjo dite nuk do jete shume e mire për ata qe janë ne një lidhje. Mund te keni debate për diçka qe ka ndodhur kohe me pare. Kujdes me çdo gjë qe do thoni. Mos merrni vendime. Beqaret do jene me kërkues dhe te pavendosur. Nuk do e gjeni personin qe keni ëndërruar. Financat nuk do jene te këqija duke qene se do tregoheni te kujdesem dhe te matur me çdo shpenzim.

Bricjapi – Saturni do jete planeti qe do merret me jetën tuaj ne çift. Do ndiheni me te sigurte për lidhjen qe keni krijuar dhe emocionet qe do përjetoni do jene me te mëdha. Nëse jeni ende vetëm, mundësitë për te takuar persona interesante do te shtohen. Tregohuni me te hapur. Situata financiare do jete e qëndrueshme. Kjo do iu lejoje te Beni pak me tepër shpenzime.

Ujori – Mjedisi yjor do favorizoje me tepër dashuritë e çifteve. Te gjithë do i kthejnë sytë nga ju dhe te shumte do jene ata qe do mundohen t’iu joshin. Do keni te drejtën e zgjedhjes. Ata qe janë ne çift nuk do kenë një dite shume te veçante, por gjithsesi do jete pa probleme dhe e qete. Ne planin financiar do keni fat. Filloni te tregoheni me te matur me shpenzimet dhe hiqni lek mënjane.

Peshqit – Sot do jeni me pak ëndërrimtare dhe romantike sesa zakonisht. Megjithatë marrëdhënia me partnerin do jete e ngrohte, sensuale dhe nuk do keni probleme. Beqaret do kërkojnë shume por do kenë veçse takime interesante asgjë me tepër. Beni pak me tepër durim. Riorganizojini financat. Vetëm ne ketë mënyre nuk do keni probleme me buxhetin dhe do shpenzoni pak me tepër.
largea_horoskopi1388184085-14