Horoskopi ditor, e premte 11 mars 2016

Zodiac Signs

Zodiac Signs

Ka ardhur ora që të sqaroheni për disa gjëra në jetën tuaj sentimentale, duke nisur që nga ato më pak të rëndësishme. Beqarët më mirë të qëndrojnë vetëm se nuk do kenë mundësi të mira për takime. Në planin financiar fati do ju buzëqeshë në çdo kohë.

Dashi

Nëse keni nevojë për përkushtimin e partnerit/es atëherë duhet të jeni të ndërgjegjshëm që ta meritoni atë. Çiftet në përgjithësi do të jenë në paqe. Beqarët do kenë një ditë të veçantë të mbushur me njohje të reja, por nuk do pëlqejnë të ndryshojnë statusin. Në planin financiar do të keni ende probleme.

Demi

Vini logjikën në përdorim për gjithçka do të bëni sot në marrëdhënien tuaj në cift, dhe jini të durueshëm me partnerin/en. Beqarët do përkujdesen mjaft për pamjen e tyre të jashtme dhe do bien në sy të të tjerëve. Buxheti do vazhdojë të jetë gjithë kohës i qëndrueshëm.

Binjakët

Jupiteri dhe Saturni do të jenë favorizuesit tuaj të sotëm, sidomos në aspektin sentimental. Do të kaloni momente mjaft të bukura në prani të njeriut tuaj të zemrës. Beqarët më mirë të qëndrojnë vetëm se nuk do kenë mundësi të mira për takime. Buxhetin duhet ta keni në vëmendje.

Gaforrja

Do të tërhiqeni shumë nga misteret e jetës. Tregohuni më të besuar me partnerin/en, në të kundërt mund të tensionohet situata në marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët vërtet do lodhen pak duke kërkuar princin e kaltër, por në fund do marrin frytet. Në planin financiar do jeni me fat, gjërat do ecin mirë.

Luani

Ka ardhur ora që të sqaroheni për disa gjëra në jetën tuaj sentimentale, duke nisur që nga ato më pak të rëndësishme. Vini rregull në marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do jenë me fat dhe do fillojnë lidhje pasiononte. Në planin financiar fati do ju buzëqeshë në çdo kohë.

Virgjëresha

Mendojini mirë gjërat që po bëni në marrëdhënien tuaj në çift, sepse mund të pendoheni në të ardhmen. Gjëra të bukura, të rehatshme dhe të mira do t’ju ndodhin së shpejti. Beqarët nuk do e bëjnë dot për vete personin që pëlqejnë dhe qëndrojnë ende vetëm. Buxheti do vazhdojë të mbetet i stabilizuar.

Peshorja

Nëse keni probleme me partnerin/en, nuk është faji juaj. Filloni sot një fazë të re jete, ashtu siç e ndieni. Bëjeni gjithçka me qetësi. Beqarëve do ju bëhen disa ftesa por nuk do pranojnë asnjë prej tyre. Në planin financiar vështirësitë do jenë të njëpasnjëshme.

Akrepi

Do të keni forcën e mjaftueshme për t’u përballur me një sqarim përsa i përket marrëdhënie suaj në çift. Por duhet të jeni shumë diplomatik. Beqarët nuk do jenë në humor as për të joshur dhe as për të pranuar ftesat që do ju bëhen. Në planin financiar do mbani një buxhet të qëndrueshëm.

Shigjetari

Hëna dhe Jupiteri do të t’ju bëjnë energjik sot. Dedikojuni më shumë marrëdhënies suaj në çift dhe gjeni kohën e përshtatshme edhe për partnerin/en. Beqarët s’do e kenë mendjen të krijojnë lidhje, pasi ndihen mirë ashtu si janë. Me financat tregohuni të kujdesshëm, mos shpenzoni pa u menduar.

Bricjapi

Do të ndieni nevojën e një ndryshimi të fortë në gjithçka. Kritikuesit do të jenë ziliqarë, ndaj mos ua vini veshin, por përpiquni të punoni për një projekt që e keni për zemër. Beqarët do dalin dhe do argëtohen me miqtë, s’do kenë nevojë për një lidhje. Dielli do ndikojë negativisht te sektori i financave.

Ujori

Nëse po mendoni që të organizoni një mbrëmje me partnerin/en, bëjeni në mënyrën më të mirë. Mos u ndieni aspak vetëm, gjithçka bëjeni në bashkëpunim të dy dhe çdo gjë do shkojë më së miri. Beqarët do jenë impulsiv dhe mund të hedhin disa hapa të nxituara. Me financat tregoni sa më shumë kujdes.

Peshqit

Kujdesuni më shumë për veten, jo gjithmonë partneri/ja ka të drejtë. Këmbëngulni në idetë tuaja dhe do shihni se do keni më pas edhe mbështetjen e personit tuaj të dashur. Beqarët do realizojnë shumë takime, por asnjë nuk do ju ngjit për lidhje. Financat nuk do jenë shumë të mira, kujdes me shpenzimet.