Horoskopi ditor, e mërkurë 2 mars 2016

Zodiac Signs

Zodiac Signs

Nëse dëshironi që të jetoni qetësisht lidhjen tuaj të dashurisë, mos u ndikoni nga ambienti familjar. Beqarët do gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe do fillojnë një lidhje serioze. Në planin financiar do t’i zgjidhni të gjitha problemet.

Dashi

Kjo e mërkurë do të jetë një ditë mjaftueshëm e komplikuar për ata që janë në një marrëdhënie. Do të jetë e nevojshme të merrni vendime pak me nxitim, duke zgjedhur fatkeqësisht jo të mirën më të mirë, por të keqen më të madhe. Beqarët do kenë një ditë të favorshme dhe të mbushur me plot takime intensive. Në planin financiar duhet të merrni masa.

Demi

Nëse do të vazhdoni të hezitoni siç keni bërë deri më tani, ju do të thyeni zemrën e partnerit/es dhe kjo do t’ju dhembë aq shumë, saqë nuk e kishit menduar asnjëherë. Beqarët do e kenë shumë të lehtë ta bëjnë për vete atë që pëlqejnë dhe gjërat do ndryshojnë. Në planin financiar çdo gjë do rregullohet.

Binjakët

Nëse dëshironi që të jetoni qetësisht lidhjen tuaj të dashurisë, mos u ndikoni nga ambienti familjar. Do të jetë një ditë me fat. Do të kaloni një mbrëmje alegro. Beqarët ka rrezik të dashurohen me një person shumë ndryshe për nga karakteri. Në planin financiar do t’i zgjidhni të gjitha problemet.

Gaforrja

Disa do të gjejnë gjëra të humbura kohë më parë. Do të kaloni një ditë nostalgjike ju që jeni në një marrëdhënie prej disa miqve të vjetër, të cilët do të kthehen sërish si dikur. Shmangni marrjen e borxheve dhe të kredive. Beqarët do dalin gjatë gjithë kohës dhe do njihen me shumë persona. Financat do jenë shumë herë më të mira se më parë.

Luani

Jupiteri dhe Saturni do t’ju favorizojnë që të shihni më në fund dritë në fund të tunelit në lidhjen tuaj të dashurisë. Çojini idetë tuaja përpara. Beqarët do flirtojnë me disa persona, por nuk do arrijnë dot të fillojnë një lidhje. Financat do ndryshojnë pozitivisht.

Virgjëresha

Ditë ideale për të kërkuar ndere dhe këshilla të çdo lloji nga njeriu juaj i zemrës. Kuroni shëndetin dhe pamjen tuaj të jashtme. Filloni një dietë më mirë. Beqarët nuk do e gjejnë dot personin e duhur dhe do ju duhet të presin edhe ca. Në planin financiar gjendja do të jetë delikate gjatë gjithë kohës.

Peshorja

Sot humori juaj do të ndikojë në gjithçka do të bëni, edhe në marrëdhënien tuaj në cift. Kjo jo vetëm për shkak të fatit të keq, por edhe mënyrës se si ju i ndieni gjërat. Beqarët do jenë të paqëndrueshëm në mendime dhe nuk do gjejnë dot personin e duhur. Buxheti do jetë gjithë kohës i mbrojtur.

Akrepi

Të reja të mira në aspektin personal. Disa prej jush do të vuajnë një padrejtësi: nëse humori juaj është përtokë, braktisni çdo gjë dhe dedikojani kohën njeriut të zemrës. Beqarët do jenë pesimistë dhe nuk do duan të njihen me asnjë person. Financat do jenë të paekuilibruara, tregoni kujdes.

Shigjetari

Mos kini frikë për të pasur kurajë në një zgjedhje që duhet të bëni. Nëse nuk ndiheni të sigurt merrni kohën e mjaftueshme për të zgjidhur situatën me partnerin/en. Beqarët do gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe do fillojnë një lidhje serioze. Në planin financiar do jeni me shumë fat.

Bricjapi

Shmangni polemikat sot në marrëdhënien tuaj në çift. Dëgjoni dhe mos replikoni edhe në rast se nuk jeni dakord me ato që do të thuhen. Beqarët do kuptohen mjaft mirë me disa persona dhe do mund të fillojnë edhe ndonjë lidhje. Në planin financiar fati do jetë me ju.

Ujori

Personi që keni përkrah sot do të sillet në mënyrë të çuditshme dhe të pakuptueshme. Bëni kujdes dhe tregohuni tolerante. Beqarët duhet të kujdesen pak më tepër për pamjen e tyre që të jenë më shumë tërheqës. Në planin financiar situata do jetë e stabilizuar.

Peshqit

Disa rrethana do të favorizojnë një mbrëmje romantike me njeriun e zemrës. Ka shumë mundësi që kjo të jetë një nga ato ditët e veçanta të jetës suaj. Beqarët do dinë si të veprojnë në mënyrë që ta bëjnë për vete atë që pëlqejnë. Në planin financiar mos ndërmerrni rreziqe.