Historia tronditëse e nënës që urrente bebin e saj të 3-të:’Ndihem në faj’

Rrëfimi i një nëne e cila tregon hapur urrejtjen që ndiente për djalin e saj të tretë ka tronditur gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale.
Edhe pse ka zgjedhur të ruajë anonimatin, ajo është shprehur se aq shumë ndjente se e urrente të birin, sa për një kohë të gjatë uronte që ai të vdiste në gjumë.
Sipas Mirror, gruaja e kishte pothuajse të pamundur të lidhej shpirtërisht me të, ndërkohë që me 2 vajzat e tjera, 6 dhe 8- vjeç gjithçka shkonte për mrekulli.
Dhe kjo e bënte të ndihej më shumë se fajtore.
Vazhdo leximin e storjes duke klikuar linkun më poshtë:

VAZHDIM