HISTORIA/ Shkon te shoku për t’i hapur zemrën, por i zbulon sms e seksit me gruan e tij


Mëson se shoku shkonte rregullisht me gruan e tij, madje i dërgonte edhe mesazhe të ngrohta dashurie.

Rrëfimi te psikologia e The Sun

Kam zbuluar gruaja ime kishte pasur marrëdhënie me shokun tim më të ngushtë kur pashë që ai kishte një kafshim në qafën e tij.

Unë jam 32 vjeç dhe gruaja ime e 29. Ne kemi qenë të martuar për gjashtë vjet. Shoku im i ngushtë është 31 vjeç dhe është beqar.

Shkova në shtëpinë e tij një natë pasi ndihesha i vetëm dhe në depresion. Kam pasur gjithmonë besim te ai dhe i tregoja për problemet e mia martesore.

Kur pashë që e kishin kafshuar në qafë, bëra atë që mund të bënte çdo mashkull, e pyeta se kush ta ka bërë?

Ai më tha se kishte takuar rastësisht një vajzë pasi kishin biseduar online dhe kishin dalë natën.

Por mendja ime dyshuese më shkoi te fakti se disa herë e kam kapur gruan tim dhe shokun e ngushtë teksa shkëmbenin shumë shikime me njeri tjetrin. i kontrollova telefonin gruas kur shkova në shtëpi dhe u shokova kur pashë mesazhe flirtuese mes saj dhe shokut tim.

Kur e pyeta gruan në lidhje me këtë histori, ajo pranoi se e kishte puthur, madje edhe ndjente për të. Unë u shkatërrova.

Unë mbusha një çantë plot me rrova dhe shkova në shtëpinë e ish të dashurës sime, sepse ajo ka qenë gjithmonë një mike e mirë për mua. Atë natë fjeta në divan.

Megjithatë vendosëm bashkë me gruan të shkonim larg një fundjavë për të sqaruar çështjen dhe ramë dakord që mund të rregullonim martesën tonë.

Kur u kthyem në shtëpi më doli përballë shoku im dhe më tha se ndihej vërtetë keq për atë që kishte ndodhur. E pranova faljen e tij dhe i thashë se çdo gjë e kisha hedhur mbrapa dhe do shikoja përpara.

Por papritur pashë se ai i kishte dërguar sërish një mesazh gruas sime ku i shkruante “të dua shumë”.

O shokova shumë dhe vendosa të mos kthehem më në shtëpi. Nuk e di nëse mund ta besoj sërish gruan time.

Përgjigjja e psikologes: Çfarë tronditje e tmerrshme. Dashuria shpesh venitet nga mungesa e vëmendjes dhe ndoshta gruaja jote përpiqet ta gjejë atë te i dashuri i saj.

Kërkoji asaj të zgjedhë njërin prej jush dhe mbi të gjitha të jetë e sinqertë me ty. Çfarë ka ecur keq mes jush?

Ajo është duke gabuar, por ju keni një shans të mirë për ta shpëtuar lidhjen tuaj nëse vendosni të ndani përgjegjësitë.

Flisni me gruan tuaj për ndryshime që mund të ndërmerrni së bashku dhe keni për të parë që marrëdhënia juaj do të përmirësohet.
largea_cell-phone-spy-software-iphone-for-love1460910814