HISTORIA/ Ngatërrova gruan me motrën e saj binjake dhe bëra seks me të, por gruaja …

futo_27320-530x300Ky eshte nje rrefim i imi. Nje nate ishim vetem une dhe gruaja ime deri sa prinderit shkuan per pushime. Ne mbetem vetem dhe motra vendosi ta thirrte motren e saj per te ndenjur me ne pasi qe une kisha pert te shkuar ne pune dhe asaj nuk ju rrinte vete. Erdhi motra e gruas e cila ishte binjake me te, biseduam, hangrem, pinem, beme muhabet e llafe, erdhi koha per gjume dhe i kishim shtruar vendet.

Une shkova ne dhome per te ndenjur vete mbase ne dhomen time ishte gruaja ime dhe mendoja se do te flinte me motren e saj. Une shkova ne dhomen siper dhe aty u ula duke u zhveshur me shikoi dy apo tri here dhe ju afrova duke ledhatuar duke u puthur me te dhe u nxehem por gjithmone duke menduar se eshte gruaja ime, filluam edhe te benim seks por pa e ditur une se ajo ishte mikja ime, ajo e kishte ditur qe nga fillimi.

Ne beme seks dhe ne fund erdhi gruaja ime dhe na zuri mat, une nuk i besoja se ajo nuk ishte gruaja ime, se mendoja se ishte motra e saj, ngela i befasuar qe ajo nuk me refuzoi, gruaja ime u hidherua dhe largoi motren e saj nga dhoma me dhune duke perjashtuar, me pas u zum gjate, ajo ishte e zhgenjyer lidhja jone mori fund. Tani nuk e di fare ku ndodhet, une e dua ate pa fund vazhdoj ta dua akoma… fajin te gjithe per kete e ka morta e saj binjake e cila duhet te kishte reaguar, une nuk e dalloja dot pasi ato ngjanin shume dhe isha edhe nen efektine e alkolit, kisha pire pak. Kjo eshte historia ime por sic edhe ju po e shikoni une nuk kam faj, anje faj per tradhtin e guras sime.