Histori perverse: Ja çfarë më bëri goca e tezes në shtrat

Kishim rënë të flinim pas mesnatës në shtëpinë time. Ishte shtator i 2009..Në dhomë
po flija un 16 vjeç atëherë,vellai im 7 vjeç, goca e tezës 16 vjeç dhe vëllai i saj 8 vjeç.
Një natë më parë ne dy me te rriturit kishim pir birra por nuk e kishim ndjerë veten të dehur..ora ishte rreth 4 e mgjesit mesa kujtoj. Mamaja po bente zhurme ne kuzhine me enet dhe kjo ma nxori gjumin…(nga pija besoj)me shkonin vazhdimisht syt tek kembet e goces se tezes.shkurt e therrasim era. Pasi mamaja ra te flinte fillova te masturbohesha thuajse mbi trupin e saj…trupi sa vinte e me shtrengohej..ia cvesha pak bluzen por nuk mund të prekja gjoksin e saj..
Me pas ia zbertheva lidhesen e tutave te shkurtra sportive qe kishte veshur sepse nk duroja dot me…cuditesha si kishte mundesi qe spo zgjohej por pija dhe adrenalina e momentin nk me lejonin te gjykoja drejte..ia hoqa pak breket (mesa kujtoj shkruhej teatris a dicka e till) fillova duke e puthur rreth vagines,ia futa edhe gishtin fare pak para 48 minutash por ndodhi ajo se ciles i druhesha,ajo me ndjeu dhe u zgjua duke folur pergjumurazi. ia ngrita breket e tutat e rashe ne shtratin tim x ta bere te besonte se kishte qene thjesht nje enderr…
Cpo ben me tha..hic i thashe ti me nxore gjumin duke folur…po tutat,perse i kam te zberthyera tha dhe beri nje buzqeshje djallzore..nk dija cte benja e cte mendonja…vazhdoi prap ajo duke qeshur,pune x tu bere tha eshte po afrohu ta bejm or burr…aty me iku mendja fare pak nga dhimbja e kokes e pak nga deshira e madhe…ec shkojm nga un tha(prinderit e saj ishin ne greqi x 2 dit prandaj kishte ardhur nga un)…dolem pa zhurme nga
Pasi mberritem në shtypinë e saj kemi bërë seks si të çmendur.