Histori nga jeta/ Ja si më detyruan të kryej seks treshe

seks-me-burrin-680x350-530x300Historia e dashurisë mes një të riu shqiptar dhe një italianeje nuk ka përfunduar mirë. Kjo pasi vajza ka denoncuar në polici ish ­të dashurin dhe një shok të tij, po shqiptar.

24-­vjeçari shqiptar, student në Rimini kishte nisur një lidhje dashurie me vajzën rreth 20 vjeçe dhe disa muaj më pas ai e ka detyruar atë të kryejë marrëdhënies seksuale treshe.

“Nëse nuk bën çfarë të them unë, do të publikoj fotot dhe videot që të kam bërë”. Ky ishte kërcënimi që shqiptari i bëri të dashurës së tij për ta detyruar që në aktin seksual të ishte pjesëmarrës dhe miku i tij shqiptar.

Lidhja e studentit shqiptar me vajzën italiane ka nisur në fund të vitit 2013. Pasi kaluan disa kohë nga lidhje e tyre, një ditë ata kanë kaluar disa momente intime në makinë. Por, papritur aty u shfaq miku i tij dhe djemtë i kanë kërkuar vajzës seks treshe.

Italiania ka refuzuar, por pas kësaj ka marrë kërcënime duke e detyruar të pranojë. Por nuk mbaron këtu, djali ka dashurën që kjo eksperiencë të përsëritet duke i thënë nëse nuk pranon do t’i publikojë videon e seksit bashkë me mikun e tij.

Pas disa muajsh ankthi dhe torture, studentja ka gjetur kurajën e ndihmuar nga një mik për të denoncuar çdo gjë që kishte ndodhur. Tani, dy shqiptarët do të akuzohen për dhunë seksuale në grup, dhunë, kërcënim dhe përndjekje.