Histori: Kamarierja më tërboi në banjë

1-1148-620x330
Kjo është një histori e imja personale që më ka ndodhur. Është 100% e vërtët. Mu desht të ikja per librazhd që të merja nje porosi. Hipa në një taksi dhe u nisa për në Librazhd bënte një vapë e tmershme por isha i detyruar të shkoja. Arrita në vend por miku që duhet të takoja nuk kishte ardhur akoma. I bie telefonit të tij por del i fikur u merzita shumë sdija ç’të bëja e ku të vija shikoj reth e rotull dhe vendosa të ulem në një fast food të ha diçka sepse nuk kisha ngrënë darkë.
Vjen kamarjerja të mare porosinë unë ngre koken dhe u shtanga përnjeresh, ctë shikoje para meje del nje vajze me floke tezinj me nje trup paksa elegant por me ca forma qe te renqethej mishi kishte veshur nje kemishe te holle te tejdukshme sa i dukeshin dhe sytjenat ngjyre roze dhe nje minifund te zi.Ia ngula syte dhe pernje minute mbeta me goje hapur ajo e kuptoi qe u mahnita prej saj dhe me buzeqeshi aq embel sa mu ngjeth mishi.
Erdha ne vete dhe ia dhashe porosine ajo u nis drejt banakut por gjysmen e shikimit e mbajti nga mua dhe duke u kthyer nga banakjeri me shkeli syrin .Tashme isha ne qellin e shtate e humba kontrollin ajo me pas me sjell porosine dhe me peshperiti dicka ne vesh shume lehte dhe embel por une isha shushatur dhe nuk mora vesh asgje se carmetha keshtu qe porosita dhe dicka per te pire ajo ma sjell pijen dhe kete radhe me flet me ze normal e me thote per 5 minuta le turnin une do futem ne tualet e burrave me thote dhe ti eja pas.
Nuk u besoja vesheve te ishte e vertete ajo qe tha sdija se cte beja nga gezimi isha i eksituar ne maksimum. Lokali ishte thuaj se i boshatisur dhe ajo u nis per tek tualeti une ndiqja me sy veprimet e saj epashe qe hyri tek tualeti i burrave dhe u ngrita ne kembe trupi mo me leshonte miza nisem drejt saj dhe sa hap deren ajo me kap prej jake dhe me terheq drejt trupit te saj mbylli deren me celes dhe filloi te me thithte buzet une ia cova duart tek vithet e rumbullakta qe i kishte si top ia shtrengova fort dhe ajo nxori nje klithme te lehte u rotullua e miktheu vithet dhe filloi ti vertiste e i hapi kembet dhe u perkul une fillova tia ngre minifundin duke ia ferkuar shalet deri sa arita tek zogu i saj qe i kishte vajtur temperatura 90* nuk durova me ia hoqa dhe kemishen dhe fillova ti puth gjokset dhe kurizin e saj njgjyra e lekures se eret me shtonte me shum deshiren ia hoqa dhe breket.
Kaq mbaj mend, pjsesën tjetër e merrni vetë me mend.