Histori +18/Nusja e djalit të xhaxhait donte seks anal deri sa…

3-1587-530x300Pershendetje! Kjo qe do ju tregoj eshte histori e vertete dhe nuk e di nese kam vepruar mire. Nje nate rreth ores 11t e darkes me merr ne tel nusja e djalit te xhaxhaji.

Kujtova se do kishte ndonje problem por tha te kam marre per qef, po benim mhb dhe pastaj filloj te me thoshte qe djali i xhaxhait nuk e kenaqte. U habita, me pyeti nese mund te takoheshim e me tha te merrja makinen ta takoja ne makine, keshtu me tha.

Mora makinen e takova, i thash te uleshim per kafe por me tha jo se jemi mire ne makine. Filloi te me ferkonte nga kari e me tha te lutem nuk dua te merret vesh. E nxorri karin nga pantallonat, i thash jo, e futi ne goje e filloi ta merrte ne goje, me zhveshi mua,u zhvesh dhe vete,e u ul siper meje tek sendilja shoferit. filloi te kaleronte siper karit rreth 20 min u prisha e ja derdha ne gjoks.

Ndejta pak, su besova syve, kari mu ngrit prap,e mori serish ne goje, e pastroi mire, pastaj kaluam mbrapa ne makine, i hipa siper dhe e qiva fort rreth 15min, pastaj e ktheva mbrapsht dhe ja futa ngadale ne bythe,e kishte per her te pare, ja fusja pak, ja jepja ne goje ta lagte,deri sa i hyri i gjithe. E qiva serish rreth 15 min te tjera e ja derdha brenda ne bythe, qe ateher e kam qire dhe nje here tjeter e pastaj jo me