Hidhet nga lartësia në det, pushuesi në Durrës “thyen qafën”

Një incident raportohet të ketë ndodhur në plazhin e Durrësit ditën e sotme.

Një 50-vjeçar është hedhur nga një lartësi e konsiderueshme në det, por ka përfunduar duke u dëmtuar në pjesën e qafës.

50-vjeçari me inicialet Xh.R., është dërguar menjëherë në spitalin Ushtarak të Tiranës dhe sipas policisë është jashtë rrezikut për jetën.