Herkuli ia ‘merr’ gruan Ronaldos (Foto)

Ajo tashmë është bërë pjesë e një përralle të ekranizuar greke, ku luan rolin e Megara’s me skena te nxehta me aktorin Herkules. Tani duket se Shayk është influencuar nga kjo temë klasike. 28 vjeçarja i ka shfaqur këmbët e saj të gjatë dhe me taket e saj prej gladiatori.