Harry Styles me sozinë e Megan Fox

thumbHarry Styles e ka një femër të re në krah. Ajo duket njësoj si Megan Fox. Është 18 vjeçarja Shaniece Nesbitt nga Belfasti. Mediat raportojnë se ai e ka pikasur në momentin kur ndodhej në skenën e Odyssey në një koncert. Miqtë thonë se është përpjekur dhe ja ka arritur të zhvillojë një takim me të dhe kjo ka ndodhur në hotelin me pesë yje në Culloden deri në orën 5 të mëngjesit të së premtes. /lajmifundit