Harrojini fotot e nxehta me bikini në plazh, një tjetër trend po çmend rrjetin

Nëse verën e kaluar xhiron e rrjeteve sociale e bën fotot me bikini të modeleve dhe aktoreve të njohura, këtë verë një tjetër trend po çmend rrjetin. Bëhet fjalët për fustanet që janë të hapur në pjesën e përparme.

Fillimisht këta fustane janë veshur nga modelet Emily Ratajkowski, Bela Hadid dhe Jodie Marsh. Dhe kaq ka mjaftuar që këta fustan të bëhen viral dhe të vishen nga të gjitha femrat. Mesa duket femrat nuk duan t’i lënë vend imagjinatës.

Këto fustane kanë filluar të vishen në masë edhe nga femrat shqiptare. Si përfundim ose vapa e këtij viti është më e nxehtë nga ç’duhet ose vajzat kanë vendosur të tregojnë më shumë nga ç’duhet.