Halli im , po me merzit shpirtin

20140721_165801
Une qe po shkruaj jam nje grua 27 vjecare,nene e dy vajzave.Pa dashur te behem banale dua te ndaj historin time te cuditshme dhe shume te shpifur.Jam qe 6 vite e martuar dhe problemi im qendron tek bashkeshorti.Kemi nje jete normale si ne marredhenie por edhe ne jeten e perditshme. Problemi qendron sepse im shoq ka 6 vite qe shikon video porno ne momentin e par qe gjindet vetem ne shtepi,e kam gjetur disa here dhe e kam dalluar shume here pavarsisht qe ai ma ka mohuar.Ka pasur raste qe ne mbremje kemi kryer maredhenie dhe ne mengjes sapo kam dal nga shtepia ai ka bere te njejtin veprim,dmth ka mastrubuar. Pa dashur tia bej qefin vetes jam nje femer me trup te rregullt dhe hy tek femrat e bukura dhe jam munduar ne te gjitha menyrat tia bej qefin dhe nuk e kuptoj cfare kerkon me teper dhe ku calon problemi. Kam tentuar te flas por nuk me jep pergjigje me thot se me do dhe jam i kenaqur me ty,i kam then qe ndihem e fyer e lenduar nuk dua ta perseritesh me,me eshte betuar se do jet hera fundit por nuk ka kaluar shume kohe dhe serisht e kam gjetur. Me vjen te plas nuk di te gjej rregezgjillje,nuk me pelqen ky xhest banal per mua eshte nenvlersim duke pasur nje femer ne shtrat perse e ben,nuk kam marr pergjigje nga ai dhe do doja mendimin tuaj ose nese i ka ndodhur ndonjeres nje histori e till. Ju lutem se jam ne hall te madh me jepni nje pergjigje sepse nuk mund te duroj me kete situat???