‘Hajde të bëjmë seks’, gruaja shokohet nga kërkesa e djalit 17 vjet më të vogël

Pa droje fare, një djalë i ri, i cili është shpallur në kërkim nga Policia, ka befasuar 36-vjeçaren me inicialet F.G, kur i ka kërkuar në mes të rrugës që të kryenin bashkë marrëdhënie seksuale.

E mbetur pa fjalë dhe e trembur, ajo i është drejtuar menjëherë Komisariatit të Policisë në Elbasan, për të bërë kallëzim.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 04.08.2017, shtetasja F.G, vjeç 36, me banim provizor në Elbasan, kallëzon se më datë 03.08.2017, në lagjen “5 Maj”, në afërsi të banesës, një djalë rreth 19 vjeç, me fjale i ka kërkuar të kryejë marrëdhënie.

Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan, për vlerësim.