“Gylserenin” e njiheni të gjithë, por a e dini si ka qenë ajo kur ishte e re! (Foto)

Aktorja turke Nurgul Yesilcay e njohur për publikun më së shumti me rolin e saj si ‘Gylseren’ mbetet njëra ndër të preferuarat nga telenovelat turke.

Nga pozitiviteti i saj dhe dashuria që ofron në seial ka rrëmbyer zemrat e shumë fansave edhe jashtë tij, shkruan lajmi.netMirëpo stili i saj në jetën e përditshme dallon shumë nga ai në serial pasi ajo duket edhe më seksi.

Në vazhdim ju sjellim disa foto të saj ndër vite ku mund ta shihni se sa ka pësuar ndryshime edhe pse nuk janë të mëdha.

Per me shume shikoni fotot