Guardiola refuzon t’i jap dorën Cristiano Ronaldos [VIDEO]

GUARDIOLA-330x185Edhe pse kanë kaluar disa muaj që Guardiola është larguar nga Barcelona, trajneri spanjoll vazhdon t’i konsideroj si kundërshtar të përbetuar lojtaret e Real Madridit. Kjo gjë ndodhi gjatë fillimit te ceremonisë së Topit të Artë, kur Ronaldo iu afrua Pep Guardiolës për t’i dhënë dorën, por Pep Guardiola vetëm e shikoj dhe Ronaldo e vazhdoj rrugën.