Gruaja zhvesh dhe rreh në publik dashnoren e burrit

Një zonjë e dyshuar si e përfshirë në një marrëdhënie seksuale jashtëmartesore, u rrah brutalisht dhe u zhvesh në mes të rrugës nga një gruaja e burrit, me të cilën viktima kishte kryer tradhtinë.Pamjet shqetësuese tregojnë se si gruaja është kapur nga flokët dhe në mënyrë të përsëritur goditet në mes të trotuarit.Ngjarja ka ndodhur në Kinë dhe është e përsëritur.Turmat përreth dëshmojnë dënimin e egër, me të paktën një xhirim të veprimit, por askush nuk ndërhyn për të ndihmuar gruan që qan.Epo, ndodh edhe kështu.
Shikoni videon me poshte

Video Link