Gruaja incizon fshehurazi bisedën e doktorëve që po e bënin operacion, rezultati është tronditës (Video)

Ethel Easter nga Teksasi i ishte nënshtruar një operacioni për të hequr një masë të dhjamit nga trupi.

Edhe pse i ishte dashur të priste për 2 muaj që të hynte në listën e personave që do operoheshin, Ethel kishte vendosur të demaskonte stafin e spitalit ‘Harris Health System’, transmeton ORAinfo.

Pasi ishte zgjuar nga anestezioni ajo kishte nxjerrë nga flokët aparatin incizues dhe gjërat që kishte dëgjuar e kishin lënduar tej mase.

Në këtë incizimin dëgjohen zërat e mjekëve dhe infermieres duke ofenduar pacienten për pamjen e trupit.

Ata kishin thënë se ajo ishte një person i pa durueshëm.

Pasi Ethel ishte detyruar të priste aq gjatë për të hyrë në operacion ajo ishte xhindosur sa edhe i kishte kërcënuar mjekët se do e paraqiste rastin në gjykatë.

Dhe pikërisht kjo gjë i kishte bërë mjekët që të talleshin me të duke thënë se nuk duhet kërcënuar me avokatë njerëzit që do e operojnë.

Ethel ka thënë se nuk do ngre padi ndaj asnjërit sepse i mjafton që bëri publike pafytyrësinë e këtij spitali, të cilët nuk kanë dhënë përgjigje për këtë skandal22