Gruaja ime pasi bëmë treshe preferon seksin me..

treshe-3-696x464-1-530x300Një burrë është ankuar pasi gruaja e tij preferonte të bënte dashuri me një femër tjetër pasi kishin bërë seks treshe. Kjo ankesë vjen nga një 39-vjeçar në Britaninë e Madhe, të cilin e ka zënë halli për ndjenjat e gruas së tij.

Ja letra e tij dërguar psikologes:

Loading…
“Bëra seks me gruan time dhe një shoqen e saj biseksuale. Në fillim ishte qejf dhe dukej një ide e mirë, kurse tani partnerja ime preferon më shumë shoqen e saj se sa mua. Jemi të martuar prej 5 vitesh. Të dy jemi 39 vjeç dhe nuk kemi bërë akoma fëmijë. Jeta jonë seksuale kishte humbur ritmin dhe unë u mundova disa herë ta rregulloja duke i blerë të brendshme seksi dhe duke parë filma seksualë të dy bashkë. Një shok më sugjeroi që të provoja seksin treshe.

Një ditë shkuam në club dhe mikesha e gruas time ishte aty. Pasi pimë disa pije, e humbëm kontrollin dhe fillova të bëja seks me gruan time, ndërkohë që shoqja e saj dhe një djalë tjetër na shikonin. Edhe ata bënë seks më vonë. Pastaj, shoqja e saj u afrua tek ne dhe ramë dakort që të kalonim një natë të mrekullueshme. Unë doja që ta provoja përsëri, por gruaja ime nuk donte. Tani ajo takohet akoma me shoqen e saj biseksuale dhe e di që bëjnë seks pa mua”.