Gruaja e ministrit hap këmbët dhe pozon lakuriq, brazilianja nuk njeh kufi

Milena Santos, gruaja e ministrit të ri të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira.
Santos është një prej femrave më tërheqëse në Brazil dhe padyshim që nuk mund të mungonte në festivalin e “Miss BumBum”.

Megjithëse është gruaja e një politikani, Milena nuk ngurron të postojë foto provokuese në rrjetet sociale për mijëra fansat që e ndjekin në Instagram dhe jo vetëm.