Gruaja e Milaim Zekës thotë bravo…

Milaim Zeka dhe Frashër Krasniqi janë konfrontuar ashpër në studion e “Klan Kosovës” gjatë një transmetimi direkt.

Debati i ashpër dhe me sharje e ofendime ka gjeneruar në dhunë, shkruan “Kosovarja”. Pas asaj që ka ndodhur, ka reaguar gruaja e deputetit Zeka, Edlira, e cila shkruan: “Bravo VETEVENDOSJE”. Kjo është politika juaj, mënyra, metoda dhe rruga e zgjidhjes se çdo problemi, kundërshtie e mospajtimi. Grushta, shamje, zola, rrugaceri. Bravo ju qofte. Veç vazhdoni! Ama kurre keshtu nuk keni me mujt me e ndal kerkond e aq ma pak Milaim Zeken”