Grimieri shqiptar i Kim Kardashian habit botën sërish, ja çfarë ka bërë këtë herë

Mario Dedivanovic, grimieri i më të famshmes së familjes Kardashian, ka treguar edhe njëherë se ka rrënjë shqiptari.

Ai ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram me peshqirin kuq e zi dhe në anë ka shënuar 2 zemra.

Dedivanovic është shqiptar me origjinë nga mali i Zi dhe padyshim që nuk mund ta harrojmë videon e famshme që u bë virale në internet ku Kim Kardashian fliste shqip.

Sa bukur Mario,-ishin fjalë që ajo citonte kur ai përfundoi së grimuari.