Grimieri i Kim K. zbulon emrin e vajzës shqiptare që jeton me të, e njihni të gjithë

Arieli është djali me origjinë shqiptare, një make-up artist që u bë i famshëm më së shumti falë punës së tij me motrat Kardashian-Jenner.
Arieli do të jetë në Shqipëri me datë 9 tetor ku do të zhvillojë një seminar tutorial për të gjithë të pasionuarit pas make up-it dhe për këtë ka folur i entuziazmuar
Por, ajo që ndoshta nuk dihej është se Arieli jeton në një shtëpi me… per me shum detaje
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim