Gomari që u puth nga Miss Globe

amelda-gomari[1]Bukuroshja shqiptare, e shpallur Miss Globe 2008, Almeda Abazi duket se ka një dashuri krejt të veçantë për kafshët.
Kjo duket nga fotografitë që vetë bukuroshja ka botuar në Instagram dhe në Twitter.

Një prej më të veçantave është ajo ku Almeda shfaqet në një marrëdhënie mjaft “intime” me një gomar, një kafshë ndaj së cilës shpesh herë njeriu nuk është treguar shumë i sjellshëm.

Ndryshe nga ky fakt, Almeda jo vetëm që është sjellë shumë mirë me të, por i ka dhuruar edhe një puthje. /albeu.com/